Na trhu v České republice působí v současnosti 27-tým rokem a zabývá se výrobou standardních pracovních oděvů i oděvů šitých “na míru” pro konečného zákazníka včetně prodeje kompletního sortimentu osobních ochranných prostředků.

WWW.ZASPO.CZ – zde najdete kompletní nabídku ochranných prostředků proti Covid-19

Výběr z nabídky ochranných prostředků:

NANO rouška SpurTex VS Premium
NANO rouška je vyrobena z 3vrstvého materiálu. Obě vnější vrstvy jsou vyrobeny z netkané textilie. Mezi těmito vrstvami je vložena nanovláknitá vrstva na bázi PVDF (polyvinylidenfluoridu), která je vyráběna metodou elektrospinningu. Filtrační účinnost membrány je 84% pro částice velikosti virů. Další podrobnosti naleznete v technickém listu. Roušky prodáváme od 1ks.
74,-
Nanorespirátor SpurTex V100 FFP2 NR
Nano respirátor Spurtex má ověřený záchyt 98,5% pro submikronové částice včetně částic o velikosti virů. Nano respirátor je vhodný pro všechny, kteří potřebují vyšší stupeň ochrany (zdravotnický personál, chronicky nemocní, rizikové skupiny, alergici a astmatici), než jim poskytuje běžná rouška. Nanovlákenné respirátory jsou jednorázové a mají vyztužený ohybatelný okraj, který se snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje.
85,99
NANO rouška SpurTex PP Standard
Ochranná 5vrstvá rouška s vysoce účinným filtračním nanomateriálem. Maximální ochrana před kapénkovou infekcí a minimalizace šíření infekce, pokud je uživatel nakažen. Efektivita filtrace (BFE) je 99,73%. Rouška třídy II certifikovaná dle EN 14683, vhodná i pro zdravotnický personál. Rouška třídy II certifikovaná dle EN 14683, vhodná i pro zdravotnický personál. Anatomický tvar a měkké okraje zaručují komfort při nošení, tvarovatelná část kolem nosu. Je vhodná pro alergiky a astmatiky. Chrání před COVID-19, chřipkou, ale i bakteriemi a alergeny.
Roušky jsou jednorázové, ale v nejnutnějších případech ji lze 2-3x sterilizovat, pomocí dezinfekce vhodné na nanovlákenné produkty.
315,-
FFP2 ARDON F7016 – balení 2 ks
Skládaný respirátor s pružnou tkaničkou za uši. Plíšek pro přesné tvarování kolem nosu. ochranná třída FFP2 NR. Respirátory jsou baleny v sáčku po 2ks.
NORMA: EN149:2001+A1:2009
80,-

Prodejna Smíchov:

Lidická/Staropramenná 26, Praha 5 – Smíchov

tel.: +420 257 316 744, tel.: +420 775 274 536

info@zaspo.cz

Eshop Zaspo.cz
Štítky: