Originální roušky pro jednotlivce i firmy.

Dokážeme dodat jak potištěné roušky s logem, tak roušky bez potisku. Naše roušky vyrábíme pomocí vlastní kapacity švadlen a díky tomu můžeme dodat i velké množství roušek k dalšímu zpracování.

Možnost je i šítí z dodaného  materiálu. Naše švadleny dokážou produktovat až 1500 dvouvrstvých roušek týdně. 

Jedna z možností je také rouška kde vnitřní vrstva je vyrobena z bavlny PREMIUM s částicemi aktivního stříbra.  Speciální bavlna s aplikovanými nanočásticemi stříbra, které zabraňují průniku škodlivých bakterií bez poškození prospěšných přírodních bakterií kožní flóry.   

Dlouhá léta se zabýváme potiskem textilu pro firmy, restaurace a soukromé subjekty.

Vlivem situace jsme přešli na výrobu a potisk bavlněných roušek.  Na začátku jsme toho věděli velmi málo, ale postupem času a množstvím poptávek jsme museli reagovat a naučit se spoustu nových věcí a náš produkt být schopni dodávat v dobré kvalitě a krátkém čase. 

Vybrali jsme ideální střih, zvolili vhodný materiál a oslovili několik švadlen.  Aktuálně fungujeme s více jak 20 švadlenami a našim klientúm dodáváme několik set kusů bavlněných roušek týdně. Celkově jsme dodali do firem více jak 30 tis. roušek.

NAŠE ROUŠKY


MATERIÁL

      Jako materiál jsme zvolili 100% bavlnu.  Nejedná se o klasické tvrdé bavlněné plátno, ale roušky vyrábíme z bavlněného úplétu, který je pružný a přizpůsobí se tvaru obličeje.  Nepracujeme s polyesterovým materiálem. Roušky vyrábíme pouze z bavlny.  Barevnost roušek je možná ve všech základních barvách. Je však vždy závislá na aktuální skladové dostupnosti dodavatele látek.

TVAR

 Vyzkoušeli jsme několik variant střihů a vybrali jeden o kterém jsme přesvědčeni, že nejlépe sedí. Rouška je tvořena ze dvou kusů a sešívá se pouze v horní a spodní části. Rouška se tvarově přizpůsobí obličeji a kopíruje jeho tvar.  Upevňování roušky řešíme dle požadavků klienta. Možná je i varianta jednovrstvé roušky.

POTISK

Potisk roušek je možné řešit několika způsoby. Nejčastěji používaný je tisk pomocí transférové folie. Tento způsob tisku je velmi efektivní, rychlý a má velmi dlouhou životnost. V případě složitějších nebo hodně drobných tisků je možné využití metody digitálního potisku. Potisk je možno realizovat ve všech základních barvách včetně zlaté, stříbrné a neonové barvy.

ODLIŠTE SVOJE ZAMĚSTNANCE ROUŠKOU S LOGEM SPOLEČNOSTI 

KONTAKTUJ NÁS

KONTAKT

Lukáš Krump
Rousky – Potisk.cz
Hrusická 3, Praha 4, 14100

Po – Pá : 9:00 – 17:00 
Tel: 777 314 861
Mail: info@rousky-potisk.cz

Originální roušky s potiskem